Ostatnio szukane
WROCŁAW
pracownik biogazowni
trener
głogów
norwegia

Sprzedawca Bogatynia

Dla naszego Klienta, wiodącej sieci dyskontów odzieżowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA BOGATYNIA/04/14

Wymagania

• DYSPOZYCYJNOŚĆ – praca na grafik również w weekendy
• doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
• doświadczenie w pracy w sklepie odzieżowym będzie dodatkowym atutem
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera
•obsługa urządzeń biurowych
• obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
• mile widziane osoby nie uczące się

Obowiązki

• sprzedaż artykułów odzieżowych
• obsługa detaliczna klienta
• obsługa kasy fiskalnej z terminalem
• przyjmowanie, metkowanie towarów
• dbanie o ekspozycję towaru i wizerunek sklepu
• wystawianie dokumentów sprzedażowych

Oferujemy

• stałą pracę
• elastyczny czas pracy
• udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych
• możliwość rozwoju i awansu
• pracę w przyjaznej atmosferze
• motywujący system wynagradzania

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych..

HUMAN CENTER
APPiPT 4283
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Bogatynia