Ostatnio szukane
biologia
pedagog
saw 121
122905111
łódzkie

Bardzo dobry niemiecki? Mechanik samochodowy poszukiwany!

Agencja Personlana Stradigie pilnie poszukuje dla klienta z Monachium (warsztat samochodowy) pracowitego oraz rzetelnego mechanika samochodowego.
Opis stanowiska pracy:
Przeglad techniczny pojazdow i obsluga klientow
Montaz samochodowych czesci wymiennych
Montaz opon samochodowych
Wymagania:
Wyksztalcenie zawodowe jako mechanik samochodowy/mechatronik
Mile widziane doswiadczenie zawodowe
Samodzielnosc i dokladnosc w wykonywaniu zadan
Prawo jazdy
Bardzo dobra znajomosc jezyka niemieckiego (warunek konieczny)
Oferujemy:
Niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony z pakietem socjalno-ubezpieczeniowym
Ponadtaryfowe wynagrodzenie
Ciekawa i urozmaicona prace
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Zainteresowanych kandydatow prosimy o przeslanie aplikacji, CV oraz kopii swiadectwa ukonczenia szkoly kierunkowej pod adres: aplikacja@stradigie.de
Województwo: Zagranica
Miasto: Niemcy/Monachium