Ostatnio szukane
Berlin praca fizyczna
spawaczy
elektryk budowlany
sklepie
jak usunąć ogłosznie?

Opiekunka dla 83-letniego Pana Theo

IDEAL PFLEGE jest prężnie działającą na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech.

IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

PROFIL PODOPIECZNEGO:
Poszukujemy Opiekunki dla 83-letniego Pana Theo, który mierzy 172 cm wzrostu i waży 71 kg. Podopieczny posiada Pflegestufe I, porusza się przy pomocy rollatora oraz wózka inwalidzkiego, ma problemy ze wzrokiem i słuchem (nosi aparat słuchowy). Podopieczny cierpi na niewydolność serca, jest po odmie płucnej. Pan Theo jest pod stałą opieką pielęgniarki, nie wymaga opieki nocnej. Pacjent mieszka sam w domu typu bliźniak w centrum miasta.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce: Sindelfingen

ZADANIA:
- opieka nad podopiecznym
- pielęgnacja osoby podopiecznej
- wsparcie przy czynnościach dnia codziennego
- przygotowanie i podawanie posiłków
- organizacja czasu dla podopiecznego
- pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- miłe usposobienie oraz cierpliwość
- preferowane osoby niepalące

OFERUJEMY:
- składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS)
- legalną pracę w Niemczech
- atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego
- pomoc w organizacji wyjazdu
- zwrot kosztów podróży
- opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu IDEAL PFLEGE

- wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl
- zadzwoń pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366
- odwiedź naszą stronę internetową: www.idealpflege.com.pl

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS!

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).
Województwo: Zagranica
Miasto: Niemcy