Ostatnio szukane
Murarz
kierowca
górnik strzałowy
praca
kraków

Specjalista/ka ds. realizacji zamówień

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
nr ref.: ABB/KAT/0214

OBOWIĄZKI:
- kompleksowa realizacja zamówień z całej Polski i zagranicy (terminowa realizacja zamówień od klientów; prawidłowe wprowadzanie danych z zamówień klienta do systemu SAP; terminowe wysyłanie potwierdzeń zamówień do klientów; wystawienie faktur, faktur korygujących oraz żądań zaliczek, jak i zaliczek zgodnie z obowiązującymi przepisami),
- prawidłowe dokumentowanie transakcji sprzedaży WDT i eksportu dla potrzeb podatku VAT oraz terminowe przekazywanie dokumentacji,
- przygotowywanie i kompletowanie dokumentów wysyłkowych,
- monitorowanie terminowości dostawy do klientów.

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
- doświadczenie w obszarze realizacji zamówień,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- preferowana znajomość SAP SD,
- samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań,
- umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej,
- znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

OFERUJEMY:
- oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska. Aplikacje prosimy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)
40-091 Katowice, ul. Piotra Skargi 8/103
Tel.: 32 251 80 27, tel. kom.: 693 980 152
E-mail: rekrutacja.stanislawska@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder. pl

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Województwo: Śląskie
Miasto: Katowice