Ostatnio szukane
krawcowa
4000zł
kierowca c
operator łupiarki
Oparator maszyn CNC

Operator produkcji z uprawnieniami na wózki widłowe

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Stargard Szczeciński

Zadania:
- prace na dziale produkcyjnym,
- dostarczanie materiałów za pomocą wózka widłowego.

Wymagania:
- dobra kondycja fizyczna,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- dokładność,
- umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- długoterminowy okres zatrudnienia,
- regularne wypłaty w terminie,
- przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres praca.szczecin@gigroup.com
z dopiskiem „operator produkcji Stargard” w temacie wiadomości.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."
Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Stargard Szczeciński