Ostatnio szukane
wykrawacz
mikołów
warszawa
723 545 883
Wieden

Pielęgniarka

Firma AM Polnisches Personal jest niemiecka agencja posrednictwa pracy i współpracuje z klientami z Niemiec, Holandii i Szwajcarii.
Dla naszego niemieckiego klienta firma poszukuje:

PIELEGNIAREK

Region: Niemcy
Numer referencyjny: Pielegniarka

Opis Stanowiska:

-praca w domach opieki
-praca w szpitalach
-praca na 3 zmiany

Wymagania:
-dyplom pielęgniarski wymagany
-doświadczenie min 1 rok
-dobra znajomość języka niemieckiego - praca tylko z kolegami niemieckimi

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie
-pomoc w Kindergeld

CV w języku polskim i niemieckim prosimy przesyłać na adres e-mail:maslowska.klaudia@vp.pl
z podaniem w tytule maila numeru referencyjnego

Województwo: Zagranica
Miasto: Niemcy