Ostatnio szukane
spawacz łukiem krytym
bristol
dolnośląskie dorywcza
Tarnów
wrozka

Konstruktor - Inventor + MES

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudniania nr 364.
Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
(od zaraz)
Miejsce pracy: Norwegia
Nr ref: IK.Inv-M/N/01.14(shr)
Obowiązki:
• wykonywanie projektów elementów mechanicznych
• współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów
• modelowanie 3D/analizy inżynierskie
• udział w procesie produkcyjnym
Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne
• znajomość praktyczna Inventora
• znajomość metody MES
• doświadczenie jako konstruktor / projektant - min. 3 lata
• język angielski w stopniu dobrym,
• dyspozycyjność do podjęcia pracy w Norwegii od lutego 2014.
Oferta:
• praca dla wiodących firm w Norwegii
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane szczegółowego CV w języku angielskim oraz polskim zawierającego opis zakresu obowiązków na adres email:
Katarzyna.cwalina@adecco.com
Województwo: Zagranica
Miasto: Norwegia