Ostatnio szukane
HUTNICZYCH
lodz
Grafik Dyzajner
technik dentystyczny
nowy tomyśl

Produkcja Niemcy 2014 – Od zaraz !

Ageis Ltd
W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na stanowisko:
Magazynier

Miejsce pracy: Berlin
Region: Niemcy

Wymagania:
• Znajomość języka na poziomie podstawowym.
• bardzo dobra znajomość komputera w zakresie programu MS Office
• znajomość programów magazynowych
• uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widzane)
• odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność
• umiejętność podejmowania decyzji

Zakres obowiązków:
• nadzorowanie przepływu towarów
• prowadzenie stanów magazynowych
• planowanie i nadzór załadunków
• wystawianie dokumentów magazynowych
• sporządzanie remanentów

Oferujemy:
• praca w systemie zmianowym od pn do pt
• motywacyjny system wynagradzania (11E/h netto)
• dodatkowo płatne nadgodziny oraz „nocki”
• umowę o pracę

Kandydatów prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres kontakt@ageis.pl
Województwo: Zagranica
Miasto: Niemcy/Berlin