Ostatnio szukane
rzeznik wykrawacz
piekarz
w gospodarstwie
606-413-291
Kierowca ce rus

Murarz z j. francuskim pilnie dam pracę

Licencjonowana Agencja Pośrednictwa Pracy Complex (nr licencji 8216)
pilnie poszukuje
do pracy we Francji pracownika na stanowisko:
Murarz z j. francuskim
Miejsce wykonywania pracy:
FRANCJA, Toulon

Opis stanowiska:
- Prace murarskie, murowanie z cegły, pustaki, bloki
Czas pracy:
Ok. 35-50 godz. tygodniowo, możliwość pracy w soboty

Wymagania:
- Doświadczenie minimum 2 lata w pracach murarskich
- Komunikatywna znajomość j. francuskiego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie i warunki umowy
- mieszkanie bezpłatne zapewnione przez pracodawcę ( domek z dostępem do kuchni, wyposażony, pokoje dwuosobowe)

Cv wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych proszę wysyłać na maila: katowice@complexwroclaw.pl
Firma zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Pośrednictwa Pracy Complex, nr licencji 8216
E-mail: katowice@complexwroclaw.pl

Województwo: Zagranica
Miasto: Francja