Ostatnio szukane
dam prace kierowcy
śląskie
rtv
505 071 205
pomocnik

KUCHARZ - Chojnice - Efez

Firma EFEZ POLSKA rozwijająca na polskim rynku sieć restauracji poszukuje ambitnych pracowników na następujące stanowisko:
KUCHARZ

Miejsce pracy: CHOJNICE
Nr ref: kucharz/efez/chojnice
Opis stanowiska:
Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami
Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej lub na podobnych stanowiskach
Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu
Umiejętność pracy w zespole, sumienność

Oferujemy:
pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
stabilne zatrudnienie
elastyczne godziny pracy
motywacyjny system wynagrodzenia
możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery
pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z numerem referencyjnym
e-mail: cv@mjm-group.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Województwo: Pomorskie
Miasto: Chojnice