Ostatnio szukane
archiwista
ratownik medyczny
Berlin
zdalna
kierowca kat.c

Dozór biurowca w Warszawie (Mokotów). Wymagamy orzeczenia.

Agencja ochrony poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik ochrony
(z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Osoby zatrudnione na tym stanowisku zajmować się będą dozorem i ochroną
obiektu biurowego.

Zadania:
- praca w godzinach 07:00-07:00 ( 24h)
- obsługa monitoringu
- obsługa recepcji (wydawanie kluczy itp.)
- regularne obchody chronionego biurowca w godzinach nocnych

Wymagania:
- niekaralność
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie przy ochronie obiektów biurowych oraz przy obsłudze monitoringu
- orzeczenie o niepełnosprawności wymóg konieczny

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

karolina.markiewicz@isp24.pl

Bądź kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00-16:00 pod numerem:
531 533 200
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Mokotów