Ostatnio szukane
lakiernik
mazowieckie
norwegia
pomidory
nauka jazdy

Operator wózka widłowego bocznego, wysokiego składu Nr ref: MIDO/06/13

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

- Obsługa wózka widłowego bocznego.
- Praca na magazynie.
- Przewożenie paczek z gadżetami reklamowymi.

Wymagania:

- Umiejętność obsługi wózka widłowego bocznego.
- Dyspozycyjność (praca na zmiany 6-14, 14-22).
- Rzetelność.
- Spostrzegawczość.
- Umiejętność prawidłowego i szybkiego wykonywania poleceń.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym.
- Pracę w systemie dwuzmianowym.
- Pracę w renomowanej firmie.
- Możliwość awansu.
- Gwarantowane ubezpieczenie

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!
Województwo: Śląskie
Miasto: Chorzów