Ostatnio szukane
krawcowa
ciesla konstrukcyjny
krawcowa
rolnictwo
dusseldorf

Kierowca /Dostawca kat C

Agencja Pracy Partner dla swojego klienta poszukuje:
Kierowca / Dostawca kat C
Oczekujemy:
prawo jazdy kat. C
doświadczenie
karta kierowcy
książeczka sanepid
Oferujemy:
umowa o pracę
praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-17/19
stawka netto 2000 zł plus nadgodziny
Obowiązki:
rozwóz towarów
rozładunek i załadunek prod. spożywczych
przyjmowanie należności za towar
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Grodzisk Mazowiecki,Pruszków,Sochaczew

Zobacz również:

Kierowca Kat.B Transport Miedzynarodowy.

Poszukuję kierowcy kat.B , praca wyjazdowa 2-3tyg na zachodzie i powrót do domu odpowiednio na 3-4dni. Bardzo dobre warunki pracy. Wymagania: -doświadczenie w pracy na busie w transporcie międzynarodowym min... [więcej]
0.00 PLN

Kierowca c+e

Zatrudnię kierowcę z kat. C+E. Przewóz rzeczy, tylko kraj. Umowa o pracę. Kontakt tylko telefoniczny pod nr 504 187 052. [więcej]
0.00 PLN

Kierowca C+E Kędzierzyn-Koźle

Firma LPG Polonia Sp. z o.o. zatrudni kierowców z prawem jazdy C+E do pracy w rejonie Kędzierzyna-Koźla (transport krajowy). Wymagania dodatkowe: -zaświadczenie na przewóz ADR + cysterny, - aktualne badania... [więcej]
0.00 PLN

Kierowca CE

Praca od już w firmie, która zajmuje się zbieraniem i utylizacja odpadków z gastronomi, szpitali. Odpowiedni kandydat musi potrafić przepchać, przesunąć śmietnik wypełniony odpadkami żywnościowymi.... [więcej]
0.00 PLN

Zatrudnie kierowce kat.c

Firma Euro-Trans zatrudni kierowce KAT.C, miejsce pracy Kielce, zainteresowane osoby proszę o kontakt 508-250-252. [więcej]