Ostatnio szukane
Kierowca
wykrawacz
praca w domu
kierowcy C E
Przyjmę reklamę mobilna

Kompletacja zamówień

Agencja Pracy Tymczasowej OptiWork dla jednego ze swoich klientów poszukuje pracowników do kompletacji zamówień. Praca w Teresinie.
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na magazynie na podobnym stanowisku;
- książeczka sanepidu (lub gotowość do jej wyrobienia) ;
- sumienność;
- dyspozycyjność (praca również w weekendy).
Zakres pracy:
- kompletacja zamówień;
- sumienne i terminowe przygotowywanie dostaw;
- dostarczanie produktów do odpowiednich miejsc na magazynie;
- współpraca z sekcją przyjęć i wysyłek.
Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- pracę w systemie zmianowym,
- umowę przez firmę,
- pakiet świadczeń z zakładowego funduszu socjalnego

Swoje aplikacje proszę kierować na adres: rekrutacja@opti-work.pl
W temacie proszę wpisywać Picking.

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Błonie,Gąbin,Gostynin,Grodzisk Mazowiecki,Sanniki,Sierpc,Sochaczew,Teresin/Wyszogród

Zobacz również:

zatrudnie

Przyjme do pracy w solarium ktore miesci sie w bielsku bialej ,poszukuje rowniez fryzjera i kosmetyczke do wspolpracy info pod nr tel 605498319 [więcej]
0.00 PLN

OPIEKUNKA DO DZIECI

ZATRUDNIĘ OPIEKUNKĘ DO DZIECI W GRONOWIE K/TORUNIA Wymagania: - doświadczenie w pracy z dziećmi - dyspozycyjność - miłe usposobienie - znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej -... [więcej]
0.00 PLN

Mechanik ogólny samochodów osobowych - Norwegia

Opis stanowiska: Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko mechanik ogólny samochodów osobowych. Wynagrodzenie: od 180 NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego Wymagania: - doświadczenie... [więcej]
0.00 PLN

Fryzjerka

Fryzjerke damsko-meska do zakladu w Rumi Janowie [więcej]

Przyjmę do pracy w charakterze sprzedawca-kasjer. Praca dwu zmianowa. Bliższe informacje pod nr.516030222 [więcej]