Ostatnio szukane
606-413-291
kielce
kraków
tynkarz holandia 2012
fryzjer

Agencja Interaktywna Kerris Identify poszukuje kandydatów na

Kerris to grupa firm skoncentrowana wokół nowoczesnych technologii, branży internetowej oraz rozwiązań mobilnych. Marka Kerris Identify to prężnie działająca Agencja Interaktywna świadczące profesjonalne usługi w zakresie: identyfikacji graficznych, tworzenia oraz obsługi stron i portali internetowych, systemów IT, a także marketingu internetowego (w tym marketingu w wyszukiwarkach).
Mimo niespełna rocznej obecności na rynku, udało nam się stworzyć zgrany zespół profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem. Współpracujemy z przedsiębiorstwami o różnej wielkości i na różnych etapach rozwoju. Dostarczamy rozwiązania pozwalające oszczędzić czas i pieniądze, polepszyć komfort pracy oraz zwiększyć rozpoznawalność marki, a przez to także generowane zyski. Z powodzeniem realizujemy projekty dla spółek giełdowych, instytucji publicznych, a także firm z sektora MSP.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na dwumiesięczne praktyki na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu i Reklamy:
Zakres obowiązków:
Współtworzenie strategii marketingowych dla ciekawych Klientów Biznesowych.
Kreatywna praca w ramach zespołów projektowych (tworzenie kampanii marketingowych, prace koncepcyjne nad
materiałami reklamowymi oraz hasłami reklamowymi).
Wsparcie przy prowadzeniu i samodzielne prowadzenie kampanii marketingowych i e-marketingowych (social media,
kampanie mailingowe, reklama kontekstowa, marketing afiliacyjny, nośniki tradycyjne).
Nasze oczekiwania:
Wykształcenie minimum średnie, preferowane studia z zakresu marketingu.
Co najmniej podstawowe doświadczenie w zakresie marketingu internetowego.
Bardzo dobra znajomość branży internetowej.
Niekończące się pokłady kreatywności.
Pozytywne nastawianie i wysoka kultura osobista.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
Pracę w niehierarchicznej i bardzo przyjaznej atmosferze – charakterystycznej dla młodych i prężnie rozwijających się zespołów.
Ogromną elastyczność, w tym możliwość pracy w niepełnym wymiarze oraz pracy zdalnej.
Możliwość skrócenia dwumiesięcznego okresu praktyk i zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach.
Kreatywną pracę i ciekawe wyzwania – będziesz miał realny wpływ na realizowane projekty.
Pokrycie kosztów reprezentacji firmy.
Możliwość przyspieszonego rozwoju zawodowego.
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do aplikowania (do dnia 13.02.2012r.):
1. Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@kerris.pl. 2. Zareklamuj swoją kandydaturę! (na nie więcej niż pół strony A4 – forma listu motywacyjnego nie jest konieczna).
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Województwo: Mazowieckie