Ostatnio szukane
chodzież
operator wiertnicy
Rosyjski
Sponsorowane
mechanik blachaz berli

Monter dźwigów i żurawi budowlanych Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja pilnie poszukuje, dla niemieckiego pracodawcy, osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
MONTER DŹWIGÓW I ŻURAWI BUDOWLANYCH

Miejsce pracy: w firmie wypożyczającej dźwigi budowlane.
Kraj: Niemcy, różne: Erlangen, Mannheim, Nurnberg, Frankfurt am Main.

Państwa obowiązki:
Naprawa i konserwacja dźwigów
Składanie żurawi budowlanych i ponowne ich rozkładanie na nowym, docelowym miejscu

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na swobodną komunikację
Doświadczenie zawodowe min. 1 rok

Oferta niemieckiego pracodawcy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym, na pełny etat plus nadgodziny
Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie ok. 2100 Euro netto do ręki
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę, ok. 400 Euro miesięcznie
Wszelkie świadczenia przysługujące osobie zatrudnionej na terenie Niemiec: zasiłek rodzinny, chorobowy.

Znasz język niemiecki? Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w Niemczech? Koniecznie prześlij nam wymagane dokumenty:
* CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, w obu wersjach językowych: polskiej oraz niemieckiej
* Kopie: świadectwa szkolnego, dyplomów i ew. świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe
na adres email:
koncepcja.legnica@koncepcja.eu
z adnotacją w temacie maila: MONTER DŹWIGÓW NIEMCY

Przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie drogą mailową, serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Od ponad 7 lat jesteśmy z Tobą. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Oddział główny: Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Filia w Legnicy:
ul. Rynek 32 pok. 04 II piętro
Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą www.koncepcja.eu
Województwo: Zagranica