Szukaj:
Kategorie
Dam pracę
   Finanse, Księgowość, Prawo
   Gastronomia, Turystyka, Rolnictwo
   Handlowcy, Sprzedawcy, Ekspedienci
   Informatyka, Telekomunikacja
   Inżynierowie, Technicy
   Kadra Zarządzająca
   Lekarze, Farmaceuci, Pielęgniarki
   Kierowcy, logistycy
   MLM
   Nauczyciele, Naukowcy
   Ochrona
   Praca Fizyczna
   Prace Biurowe, Sekretariat
   Prasa, Telewizja, Kultura
   Reklama, PR
   Sprzątanie, Opieka
   Różne
Szukam pracy


Partnerzy

Ostatnio szukane
spawacz 121
laminator
512
kierowca
krawcowa




MURARZ



Pracodawca:
Dla naszego Klienta poszukujemy Murarzy.
Opis stanowiska:
Budowanie nowych domów niedaleko Antwerpii w Belgii.
Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Własne podstawowe narzędzia
Gotowość do szybkiego wyjazdu
Dojazd na własny koszt
Mile widziane:
Język angielski lub niemiecki
Własny samochód
Oferujemy:
9 EUR netto
Praca po 10 – 12 h dziennie (możliwość pracy w sobotę)
Roczny kontrakt
Zakwaterowanie po stronie Pracodawcy
Zatrudnienie przez Polską firmę
Województwo: Mazowieckie
Miasto: -
Cena: 0.00
Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą wejdź w link poniżej:
MURARZ





Zobacz również:


ZOSTAŃ ASYSTENTEM D/S BIUROWO-TERENOWYCH


WYMAGANIA: Wykształcenie min średnie ( mile widziane wyższe) Co najmniej dwa lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w sprzedaży Wysokie umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i analityczne... [więcej]
0.00 PLN

praca w Hiszpanii


Praca w zespole ds instalacji nawadniającej, możliwe również prace związane z uprawą i zbiorem ziół oraz warzyw. Oferta przeznaczona dla mężczyzn o dobrym stanie zdrowia; wymagana niekaralność. Praca... [więcej]
0.00 PLN

SZLIFIERZ/Anglia


Omega Resource Group jest brytyjską firmą rekrutacyjną, posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją pracowników na wszystkich szczeblach... [więcej]
0.00 PLN

brygady do tynków maszynowych


Firma budowlana z Pabianic poszukuje brygady do tynków maszynowych. Zainteresowanych prosimy o kontakt od pn. do pt. w godz. 7-15 tel. (42) 213-18-84 lub kom. 601-867-853, e-mail:biuro@izar.com.pl [więcej]
0.00 PLN

KUCHARZA / KUCHARKI ZATRUDNIE DO BARU OD ZARAZ !!


SZUKAM KUCHARZA/KUCHARKI Z DOSWIADCZENIEM DO NOWO OTWIERAJACEGO SIE BARU KUCHNI POLSKIEJ I KEBABA NA BIAŁOŁECE . [więcej]
0.00 PLN