Ostatnio szukane
Norwegia
Szukam kierowcy na silosy.
szukam niewolnika
dorywcza
bristol

DORADCA FINANSOWY - wysokie zarobki

Kancelarie FINANCIAL TRUST I to ogólnopolska sieć kancelarii planowania finansowego specjalizująca się w obsłudze wymagających klientów indywidualnych.

Financial Trust tworzą doradcy i planerzy finansowy o wszechstronnej wiedzy. Miarą ich efektywności jest prestiż jaki zapewnia współpraca z kancelarią w gronie naszych specjalistów.

Obowiązki oraz zakres pracy
- prezentacja usług i produktów finansowych,
- aktywna sprzedaż produktów finansowych,
- pomoc w tworzeniu indywidualnych planów finansowych Klientów,
- budowanie relacji z Klientami poprzez zapewnianie wysokiej jakości usług.

Od kandydatów oczekujemy
- umiejętności nawiązywania kontaktów,
- zdolności interpersonalnych,
- dobrej organizacji pracy,
- motywacji do podnoszenia swoich kwalifikacji,
- umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
- wykształcenia min. średniego.

Oferujemy
- zdobycie cennego doświadczenia w dziedzinie finansów osobistych,
- wysokiej jakości szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
- wysokie wynagrodzenia (część stała + wysoka prowizja),
- nieograniczone perspektywy kariery zawodowej (dużo szczebli awansu).

JAK ZOSTAĆ DORADCĄ W FINANCIAL TRUST?

Wyślij CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: finanse2011r@wp.pl
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: -