Ostatnio szukane
Kierowca kat b
kierowca c e miedzynarodowy
optometrysta
Fugarz
Tarnów

Wirtualny asystent

Design Your Time

Firma Design Your Time poszukuje osób do pracy w charakterze wirtualnego asystenta.

Wymagania:
‐osoba do 26 roku życia z aktualnym statusem studenta
‐biegła znajomość j.niemieckiego w mowie i piśmie
‐mile widziana znajomość j.angielskiego
‐znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności Word i
Excel)
‐podstawowa znajomość zagadnień Social Media Marketing
‐umiejętność wyszukiwania informacji w internecie
‐stałe łącze z dostępem do internetu
‐osoba komunikatywna, odpowiedzialna, punktualna, o wysokiej samodyscyplinie

Oferujemy:
‐pracę na cały etat
‐elastyczne godziny pracy
‐praca zdalna, w miejscu zamieszkania (samodzielne stanowisko)

Zakres obowiązków :
‐tłumaczenie tekstów z języka niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki (maile, korespondencje, itp.)
‐telefoniczny kontakt z klientem niemieckojęzycznym (skype), głównie przyjmowanie zleceń
‐aktualizacja profilu firmowego na portalach społecznościowych
‐wyszukiwanie informacji w internecie

Gwarantujemy pełną wyzwań, ciekawą pracę w miejscu zamieszkania zapewniającą szybki rozwój w kontaktach biznesowych.

CV ze zdjęciem oraz LM prosimy wysyłać na adres:
info@designyourtime.pl
Województwo: Dolnośląskie