Ostatnio szukane
praca niemcy
opiekun psów
niepełnosprawny
606-413-291
Podkarpacie

DORADCA KLIENTA DS. SEGMENTU PRESTIGE Nr Ref.: DKSP/02/2011

AEGON –Międzynarodowa korporacja finansowa z prestiżowej listy Globar Fortune 500,
zarządzająca aktywami 378mld € ponad 40 milionów klientów.
W Polsce lider na rynku usług finansowych, laureat nagród „Przedsiębiorstwo Fair Play" nieprzerwanie od 2001r.
za rzetelność w biznesie oraz uczciwe traktowanie klientów i pracowników –
– poszukuje w Krakowie:

DORADCA KLIENTA DS. SEGMENTU PRESTIGE

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: DKSP/02/2011

ZADANIA:
• Pozyskiwanie Nowych Klientów poprzez aktywną sprzedaż produktów,
• Doradztwo, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z Klientami,
• Serwis i obsługa posprzedażowa obecnych Klientów,
• Aktywne uczestnictwo w szkoleniach oraz stałe podnoszenie kwalifikacji,
• Raportowanie wyników pracy,
• Ścisła współpraca z kierownictwem i pozostałymi członkami zespołu.
WYMAGANIA:
• Posiadane przynajmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej ,
• Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
• Jasno sprecyzowane cele zarówno biznesowe jak i osobiste,
• Ponadprzeciętna motywacja do osiągania sukcesów,
• Zorientowanie na cel.
CO W ZAMIAN:
• Pracę w ekskluzywnym i komfortowym biurze w centrum Krakowa,
• Fantastyczną atmosferę wśród ludzi pełnych humoru i głodnych sukcesów,
• Elastyczny czas pracy,
• Autorski projekt wdrażania do zawodu,
• Unikatowy program rozwoju kariery,
• Atrakcyjne wynagrodzenie (premie stałe, kwartalne oraz wysoka prowizja), pakiet socjalny,
• Po okresie próbnym i realizacji planu sprzedaży –wynagrodzenie podstawowe,
• Szkolenia, konkursy, wyjazdy integracyjne (wycieczki zagraniczne).
Jeśli uważasz, że to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem na To stanowisko, prześlij
aplikację zawierającą CV i list motywacyjny, wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości, na adres poczty mailowej:

rekrutacja.krakow@aegonpolska.pl

Województwo: Małopolskie