Ostatnio szukane
kierowca ce
technik protetyk
poznan
murarz
Zapłacę Panu za spotkanie

doradca kredytowy

Nasz Klient - jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży budowlanej, spółka akcyjna, deweloper, generalny wykonawca szeregu inwestycji, zatrudni we Wrocławiu kandydata na stanowisko doradcy kredytowego.

Zadania:

- aktywna sprzedaż kredytów hipotecznych (w dalszej kolejności innych produktów finansowych, prowadzenie sprzedaży wiązanej (cross-selling, w tym ubezpieczenia na życie, ubezpieczenie nieruchomości, rachunki bieżące, karty kredytowe)
- kompletowanie dokumentacji kredytobiorców i dokonywanie wstępnej oceny zdolności kredytowej
- wsparcie klientów w całym procesie kredytowym
- utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami
- współpraca z developerami, pośrednikami i agencjami nieruchomości

Wymagania:

- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych, mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych
- biegła obsługa komputera: MS Office, CRM
- nastawienie na budowanie długofalowych relacji z Klientami
- orientacja na osiąganie celów i samodzielności w realizacji zadań
- orientacja biznesowa i nastawienie na profesjonalny rozwój w obszarze finansów

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy
- Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl
Personnel Multiservice - http://www.pmwroclaw.firmeo.biz
Województwo: Dolnośląskie