nowe oferty pracy kierowca międzynarodowy praca rosja kazachstan i t d
Kierowca dla pań
warszawa
kierownik piekarni
monter

Dobrze płatna praca dla Doradcy ds. Produktów Finansowych

AEGON to jedna z największych i najprężniej działających korporacji finansowych o ogólnoświatowym zasięgu.
W związku z rozwojem i poszerzaniem sieci sprzedaży w Polsce chętnie rozpocznie współpracę z osobami zdecydowanymi na sukces.
W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca ds. Produktów Finansowych

Zadania:
-doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
-badanie potrzeb klientów,
-aktywne pozyskiwanie klientów.

Od kandydatów oczekujemy:
-samodyscypliny i wytrwałości,
-zainteresowania tematyką finansową,
-gotowości do kontaktu z klientem,
-min. średniego wykształcenia,
-doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług.

Kandydatom oferujemy:
-klarowny system rozliczania,
-zdobycie licencji Państwowej (bezterminowo),
-profesjonalny cykl szkoleń,
-możliwość dołączenia do kadry Managerskiej,
-klarowne zasady współpracy,
-pracę w młodym i dynamicznym zespole.

CV oraz List motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
rekrut1@onet.pl

W razie pytań z Państwa strony służę pomocą: 784 43 18 47
Województwo: Łódzkie