Ostatnio szukane
kierowca kat. b
kierowca sprintera
farmaceuta
kraków kliny
ze znajomością języka rosyjskiego

GLOWNY/A KSIEGOWY/A

Personel Compact - Agencja Doradztwa Personalnego dla swojego Klienta sieci handlowej poszukuje osób na stanowisko:
Główny/a Księgowy/a
(miejsce pracy: Warszawa)
Główne zadania:
- zarządzanie podległym zespołem księgowym i koordynacja procesów księgowych
- utrzymanie optymalnego systemu księgowości i sprawozdawczości finansowej zgodnie z wymogami prawa i celami firmy
- analiza i ocena bieżącej sytuacji finansowej spółki
- identyfikacja problemów i ryzyka w zakresie stosowania przepisów podatkowych
- współpraca z Zarządem i działami firmy w zakresie rozliczeń i dokumentacji finansowej prowadzonych projektów
- analiza oraz kontrola rentowności realizowanych projektów
- sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz finansowych oraz zestawień dla Zarządu
- współtworzenie polityki finansowej, udział w budżetowaniu, ustalaniu budżetu oraz analiza jego realizacji
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, bank, itp.)
- udzielanie konsultacji księgowych i podatkowych dla Zarządu
Wymagania:
- wyższe wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości
- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Główny/a Księgowy/a
- doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla firmy handlowej
- bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
- inicjatywa w optymalizacji polityki finansowej, w usprawnianiu
organizacji systemów księgowych
- sumienność, odpowiedzialność, zdolności interpersonalne
i umiejętność zarządzania zespołem pracowników
Oferujemy:
- pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bogaty pakiet socjalny
- szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres: k.napiorkowska@personelcompact.pl w temacie wpisując nazwę stanowiska.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".
Województwo: Mazowieckie