Ostatnio szukane
glazurnik
murarz
wroclaw
koszalin
jubiler

Praktyki w Departamencie Customer and Project Management

Projekt społeczny: Praktykant - Równy Partner ma na celu zwiększenie efektywności praktyk oraz staży w Polsce. Shepherd Institute jest jedną z najprężniej rozwijających się firm doradczo – szkoleniowych. Zapewniamy pracę w młodym, pełnym energii i zaangażowania zespole. Specjalizujemy się w szkoleniach, analizie potencjału, rekrutacji i selekcji. Naszą dewizą jest rozwój ludzi, dlatego też kładziemy nacisk na nieustanne podnoszenie kwalifikacji – zarówno swoich, jak i partnerów, z którymi współpracujemy. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się z razem z nami, proponujemy Tobie praktykę zewnętrzną w dziale Customer & Project Management. W dziale tym możesz zająć się zarówno kwestią pozyskiwania funduszy z UE , zadbać o relacje z klientami oraz koordynować projekty wewnętrzne.

Nasze wymagania:
- absolwent/ka lub student/ka co najmniej 3 roku studiów na kierunku: zarządzania, marketingu lub pokrewnego
- płynna znajomość przynajmniej jednego języka obcego w mowie i w piśmie
- praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office lub OpenOffice, Generatora Wniosków
- zainteresowanie tematyką CRM, CLM i zarządzania projektami
- mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem
- zainteresowanie tematyką pozyskiwania funduszy EFS UE

Zakres obowiązków:
- wsparcie organizacyjne i merytoryczne działu
- aktualizacja materiałów pod kątem CRM,CLM
- przygotowywanie ofert, nawiązywanie kontaktów i spotkania z klientami
- poszukiwanie nowych grantów
- tworzenie wniosków o dofinansowanie z EFS
- zarządzanie zaakceptowanymi projektami

Oferujemy:
- półroczną praktykę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
- dostęp do różnorodnej gamy szkoleń
- uczestnictwo w wyjazdach i imprezach integracyjnych
- możliwość samodzielnego prowadzenia projektów
- zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
- list referencyjny po zakończeniu praktyki

Więcej informacji na stronie www.shepherd.pl - zakładka "Kariera".
Województwo: Cała Polska