Ostatnio szukane
Praca za usługi towarzyskie
olsztyn
Praca za sex
poznan

Doradca Klienta

Firma Centrum Usług Finansowych CUF Sp. z o.o.
specjalizująca się w doradztwie i dystrybucji produktów finansowych do placówki w Krakowie poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:
-wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
-chęć rozwoju zawodowego w obszarze finansów
-przedsiębiorczość i umiejętność organizowania czasu pracy
-wysokie umiejętności analityczne
-niekaralność
-optymizm i komunikatywność

Zakres obowiązków:
-analiza i doradztwo finansowe dla klientów indywidualnych oraz firm
-opracowywanie rozwiązań finansowych odpowiadających potrzebom klienta
-przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
-zarządzanie dokumentacją dystrybuowanych produktów
-budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Oferujemy:
-zdobycie doświadczenia oraz rozwój merytoryczny w obszarze finansów
-dostęp do szerokiej gamy produktów inwestycyjnych i kredytowych
-cykl szkoleń z zakresu produktów finansowych i technik sprzedaży
-atrakcyjne wynagrodzenie z częścią podstawową
-transparentną i szybką ścieżkę awansu
-elastyczny czas pracy
-miłą atmosferę i pracę na partnerskich warunkach

Stosowane formy zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę lub umowa agencyjna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

m.kus.cuf@gmail.com

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.
Województwo: Małopolskie