Ostatnio szukane
kucharz
elektryk
Służącego
sprzątanie
Słubice praca

Inżynier branży sanitarnej

Wiodąca firma w dziedzinie robót bez wykopowych poszukuje inżyniera branży sanitarnej. Wymagane wykształcenie wyższe preferowane inżynieria środowiska lub budownictwo wodne. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swoich aplikacji na adres mailowy: olsztyn@inkop.pl
Województwo: Warmińsko-mazurskie

Zobacz również:

Dyspozytora zleceń zatrudnię Toruń i okolice

Obowiązki: Przydzielanie zleceń pracownikom terenowym Praca w Toruniu Wynagrodzenie do uzgodnienia kom.: 502-60-77-16 [więcej]
0.00 PLN

Poszukuje osób do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych

Poszukiwani młodzi , ambitni, dobrze zorganizowani. Stawka 20 złza godz.+prowizja ze sprzedaży. Zgłoszenia na e-mail tylko z CV [więcej]
0.00 PLN

Prawnik _ Zakopane

Zatrudnię osobę ze znajomością prawa administracyjnego. Wysokie wynagrodzenie, praca w Zakopanem. Proszę o przesłanie CV na adres e-mail: doradztwogospodarcze2011@gmail.com [więcej]
0.00 PLN

Monter stolarki pcv i aluminium

Poszukujemy wykwalifikowanego pracownika do produkcji stolarki pcv i alumnium. Doświadczenie - warunek konieczny. [więcej]
0.00 PLN

20 PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH-PILNIE!!

FIRMA TELEKOMUNIKACYJNA ZATRUDNI NA STANOWISKO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO - 20 ENERGICZNYCH OSÓB DO SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ D2D Poszukujemy doświadczonych handlowców TELE 2 , CYFRA+, ETEL, TP.SA,... [więcej]