Ostatnio szukane
korektor
murarz
Niewolnika
izoler
instruktor jazdy konnej

New Business Manager

Labor to firma o trzech filarach działalności, do których należą: rekrutacja i selekcja pracowników, szkolenia i nieruchomości. W związku z poszerzeniem zakresu działalności firmy poszukujemy nastawionej na ludzi osoby, która zajmie się rozwojem sprzedaży naszej firmy. Jeśli chcesz uczestniczyć w rozwoju i budowaniu nowej jakości na rynku, mieć możliwość realizacji własnych pomysłów a obecne miejsce pracy przestało spełniać Twoje oczekiwania zapraszamy do złożenia aplikacji.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.:NBM/08/10

Zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
- Prowadzenie prezentacji handlowych oaz sporządzanie ofert dla klientów,
- Tworzenie i zarządzanie siecią kontaktów z klientami poprzez budowanie trwałych relacji,
- Prowadzenie negocjacji handlowych,
- Przeprowadzanie analiz rynku.

Wymagania:
- Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne,
- Łatwość nawiązywania kontaktów,
- Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
- Kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:
- Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
- Możliwość realizacji własnych pomysłów,
- Przyjazną atmosferę i nietuzinkowy zespół,
- Wynagrodzenie prowizyjne,
- Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do złożenia aplikacji na adres: rekrutacja@labor-eu.pl z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego.

Zgłoszenie powinno zawierać życiorys wraz z klauzurą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883”).

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia numer: 3906

Województwo: Mazowieckie