Ostatnio szukane
elektromontuer helfer
gniezno
Słubice praca
daniel wilczek
operator wiertnicy

Project Manager Assistant

Opis stanowiska pracy

Kilka słów o Biurze Podróży Reklamy:

Działamy od 2003. Jesteśmy agencją reklamy internetowej specjalizującą się w innowacyjnych formach reklamy (min. viral marketing, akcje konkursowe, eventy internetowe, PR).
Realizowaliśmy akcje dla takich klientów jak: mBank, PKO BP, Statoil, DHL, IBM, HBO, Lexmark, Creative Labs, Agros Nova, Media Markt, Saturn, Metro Group, Warner Bros, Copernicus, Campina Bacha, Panorama Firm, Sony, Invest Bank, Philips, Imperial Cinepix i wielu innych.
Strona: www.BiuroPodrozyReklamy.eu.

Zadania - asystowanie Project Managerom:

- upload kontentu do serwisów CMS (teksty, zdjęcia)
- asystowanie przy realizacji obiektów internetowych
- asystowanie przy działaniach reklamowych w internecie
- research w internecie
- pakowanie i wysyłanie nagród konkursowych
- bieżące zadania
Wymagania

- student lub studentka studiów zaocznych
- bardzo dobra znajomość internetu na poziomie użytkownika
- podstawy znajomości programów graficznych lub / i podstaw języków programowania będą dodatkowym atutem
- posiadanie profili w serwisach społecznościowych: facebook, twitter, blip, flaker lub prowadzenie bloga będzie dodatkowym atutem
- odpowiedzialność
- zdolność do rzeczowej komunikacji
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (znajomośc języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
- International Internet Certificate klasy A: www.InternationalInternetCertificate.org (darmowy test on-line weryfikujący wiedzę z zakresu internetu)

Wynagrodzenie na poziomie 1000 zł miesięcznie netto.
Wymagamy obecności w biurze od 9 do 17.
Umowa zlecenie.
Województwo: Mazowieckie