Ostatnio szukane
austria
trener
nowe oferty pracy kierowca międzynarodowy praca rosja kazachstan i t d
toruń
przepisywanie

Przedstawiciel Handlowy / Łódź

Wspólnie z naszym partnerem działającym na rynku Polski kilkanaście lat ( w sektorze finansowym) w związku z rozwojem firmy oraz powstaniem dodatkowych kanałów dystrybucji , poszukujemy do Oddziału w Łodzi kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Opis stanowiska:
• Zadanie osoby na tym stanowisku to dbałość o poprawne relacje z dotychczasowymi klientami firmy oraz poszukiwanie nowych klientów w sektorze finansowym.
Wymagania:
• umiejętności prowadzenia samochodu – czyli czynne prawo jazdy kat. B
• minimum średniego wykształcenia
• umiejętności rozmawiania z ludźmi i wykorzystywania swoich potencjałów w pracy z klientami biznesowymi
• jeśli jesteś absolwentem – interesuje nas Twoja aktywność szkolna, pozaszkolna, prace dorywcze i wakacyjne
Oferujemy:
• umowę o pracę
• stałe wynagrodzenie
• prowizję od sprzedaży
• premie zależne od realizacji planów poza sprzedażowych
• cykliczne szkolenia sprzedażowe i organizacyjne
• cykliczne szkolenia branżowe
• jasny plan rozwoju zawodowego wraz z możliwościami awansu
• wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Tworzymy firmę inną niż wszystkie wokół. Jeśli chcesz tworzyć ją z nami, jeśli chcesz czuć się odpowiedzialny za swoja pracę, jeśli chcesz odczuwać sukces finansowy razem z firmą wyślij swoje CV oraz List motywacyjny na podany adres mailowy.
aplikacja@aboutyou.pl

z podaniem poniższego nr referencyjnego:

PRZEDSTAWICIEL / Łódź

Bezwzględnie do swojego CV i Listu Motywacyjnego prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Województwo: Dolnośląskie