Ostatnio szukane
wychowawca
legnica
operator ładowarki
122905111
prace dla opiekunki

Pracownik Dozoru Mienia + Rybnik

» Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

Pracownik dozoru mienia z orzeczoną grupą niepełnosprawności II gr. (umiarkowana)

PRACA NA TERENIE RYBNIKA

Wymagania:
- konsekwencja w działaniu,
- punktualność,
- odpowiedzialność i umiejętność samodzielnej pracy,
- mile widziane doświadczenie,

Oferujemy:
- ciekawą prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę,
- szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny.

ZAKŁAD OCHRONY MIENIA "EDAR" Sp. z o.o.
ul. Filarowa 43
40-565 Katowice

tel./fax 032-203-17-22

tel.GSM 0-698-677-422
Województwo: Śląskie