Ostatnio szukane
Gazeciarz
cHJhY2F3ZWIucGw{${print(238947899389478923-34567343546345)}}
do produkcji neonów
lodz
lakiernik

Dodatkowa

Opis wstępu
Jesteś znudzony swoja pracą szukasz zmian, dodatkowych dochodów!
Jesteś młodą matką, nie chcesz rozstawać się z dziećmi !!
Jesteś na emeryturze i szukasz zajęcia !!Nie czekaj Zobacz co możesz zyskać :)
- Biznes z własnego domu, w dowolnie wybranych godzinach.
- Prowadzenie biznesu dodatkowo lub jako jedyne zajęcie.
- Niezależnie od wieku.
- Niezależnie od posiadanej wiedzy.
- Bez ryzyka utraty pracy.
- Bez złego szefa.
- Bez konieczności zatrudniania pracowników.
- Wolność od konkurencji w pracy, niezdrowych układów i wyścigu
szczurów.
- Pomoc moją i innych osób i korzystanie z ich doświadczenia.
- Stały dostęp do informacji i systemu szkoleń.
- Ochrona prawna firmy.
- Międzynarodowy biznes ze sprawdzonym i mocnym partnerem notowanym na największej światowej giełdzie NYSE (Wall Street).
- Niewielka inwestycja - łatwy początek.
- Praca w atmosferze sukcesu i przyjaźni z innymi.
- Brak limitu uzyskiwanych dochodów.

Wymagania
- komputer - internet - słuchawki - mikrofon podstawowa znajomość obsługi
- własny telefon komórkowy/domowy
- wysoki poziom kultury osobistej
- dobry przykład dla klienta w sferze zdrowego odżywiania i stylu życia /własna historia dokonanych zmian żywieniowych - nauczymy Cię być wellness
- umiejętność nawiązywania relacji, komunikatywność
- chęć do nauki i rozwoju osobistego

Obowiązki
- układanie planów kształtowania sylwetki (przytycie, odchudzanie)wg standardów firmy
- aktywne pozyskiwanie, prowadzenie i motywacja klienta
- układanie programów odżywczych w oparciu o zbilansowaną dietę talerzową oraz odżywianie komórkowe - naturalne suplementy Herbalife
- branie udziału w szkoleniach, promocjach i wydarzeniach firmowych Herbalife

Mile widziane
- kreatywność,
- samodyscyplina
- bezinteresowność i chęć niesienia pomocy innym
- nastawienie na profesjonalizm usług

Oferujemy
- Pracę w stabilnej firmie (30 lat)
- Różne metody pracy do wyboru: internet, kontakt osobisty, praca w grupie
- Dowolny czas pracy
- Profesjonalne szkolenia online oraz wyjazdowe
- Opieka osoby prowadzącej
- Profesjonalne narzędzia pracy

Województwo: Śląskie
Dodatkowa