Ostatnio szukane
krawcowa
terapeuta
spawacz
sprzedawca
wisniewska malgorzata

Przedstawiciel ds. sprzedaży produktów bankowych / Katowice

Nasz klient, jeden z największych banków obecnych na polskim rynku. W związku z ciągłym rozwojem, oraz wprowadzeniem na rynek nowego produktu, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW BANKOWYCH

OPIS STANOWISKA:
• Głównym zadaniem na tym stanowisku, będzie dbanie o sprzedaż produktów bankowych, poprzez kontakty handlowe.

ZAPEWNIAMY:
• Pracę w firmie o uznanej marce.
• Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę.
• Samodzielność w działaniu.
• Bardzo dobre warunki finansowe: STAŁA PENSJA + PROWIZJA.
• Profesjonalne, bezpłatne szkolenia.
• Możliwości rozwoju zawodowego w formie awansów.
• Narzędzia do wykonywania pracy, w tym samochód służbowy.

OCZEKUJEMY:
• Średniego wykształcenia, wyższe (ukończone lub w trakcie nauki) będzie atutem
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
• Chęci długotrwałej współpracy.
• Systematyczności w działaniu i nastawieniu na osiąganie celów.
• Motywacji do pracy.
• Doświadczenia w pracy z klientem.
• Jeśli jesteś absolwentem – interesuje nas Twoja aktywność szkolna, pozaszkolna, prace dorywcze i wakacyjne.

Osoby chcące pracować w młodym zespole, gdzie liczy się nie tylko rywalizacja lecz także współpraca prosimy o przesłanie swojego CV oraz Listu Motywacyjnego na adres mailowy: aplikacja@aboutyou.pl

z podaniem poniższego nr referencyjnego - w temacie maila prosimy wpisać miasto w którym szukasz pracy :

BANK / (podaj miasto, w którym chcesz pracować)

Do CV i Listu Motywacyjnego prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."
Województwo: Śląskie