Ostatnio szukane
wynagrodzenie biegłego sądowego
Skup palet
holandia
jak usunąć ogłosznie?
Słubice

KRAWIECTWO - BRAKARKA

Firma Portfolio – Doradztwo Personalne w związku z dynamicznym rozwojem swojego Klienta – wiodącego domu mody w Polsce, poszukuje osób na stanowisko:

BRAKARKA - BRYGADZISTKA
Nr ref.: BRA/3/2010
Miejsce pracy: okolice Warszawy

Zadania:
- sporządzanie opisów technologicznych
- pobieranie materiałów produkcyjnych z magazynu
- organizowanie pracy szwaczek
- dbanie o jakość szycia elementów i prasowania
- kontrola jakości wyrobów gotowych i przekazywanie ich do magazynu
- obsługa komputera

Wymagania:
- minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie średnie kierunkowe (krawiectwo)
- podstawowa znajomość pakietu MS Office
- pracowitość, sumienność

Oferujemy
- umowę o pracę na pełny etat
- wynagrodzenie stałe oraz premie
- możliwość rozwoju osobistego
- pracę w dynamicznej firmie stosującej najnowocześniejszą technologię produkcji

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres e-mail:

praca.doradztwo.personalne@gmail.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).”
Województwo: Mazowieckie