Ostatnio szukane
kierownik piekarni
nauczyciel gry na skrzypcach
praca w holandii
PIELEGNIARKA
poznan

Rzeźnik wykrawacz

Dla naszego klienta - jednej z największych w Wielkiej Brytanii firm zajmujących się przetwórstwem mięsa poszukujemy:

Wykrawacz wieprzowy / wołowy

Miejsce pracy: Wielka Brytania

PRACA OD ZARAZ!!!

Obowiązki:

-Rozbiór i wykrawanie mięsa wołowego lub wieprzowego,
-Praca przy szybkiej taśmie produkcyjnej,
-Trybowanie mięsa, oddzielanie od kości,
-Wykrawanie szynek, łopatek.

Wymagania:

-Umiejętność rozbioru łopatki oraz szynki na bardzo szybkiej taśmie,
-Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie wykrawacz mięsa,
-Mile widziane doświadczenie za granicą lub przy taśmie.

Oferujemy:

-6 miesięczny kontrakt, z możliwością przedłużenia,
-Wynagrodzenie (stawka podstawowa od 7.00 -10.00 GBP/brutto na godzinę),
-Mieszkanie płatne około 55-60 GBP tygodniowo,
-28 dni płatnego urlopu rocznie,
-Minimum 42-48 godzin pracy tygodniowo z możliwością pracy w nadgodzinach dla chętnych,
-Rozpoczęcie pracy od zaraz,
-Darmowa pomoc w organizacji wyjazdu/wylotu do Wielkiej Brytanii.

Kontakt:

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny: 22 855 42 36 lub przysłanie CV na adres: ak@hr.pl
Województwo: Zagranica
Miasto: -