Ostatnio szukane
512
wróżka
konskie
pracownik biurowy z dobrą znajomością języka rosyjskiego
gniezno

INSTRUKTOR ŻEGLARSTWA

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Zalew Sulejowski

Obowiązki:

Instruktor podczas szkolenia żeglarskiego na stopień żeglarza jachtowego zgodnie z regulaminem PZŻ

Wymagamy:

- Wykształcenie minimum średnie
- Patent Młodszego Instruktora Żeglarstwa PZŻ lub Instruktora Żeglarstwa PZŻ
- Patent sternika motorowodnego PZMiN

Oferujemy:

- Pracę od 14.05 – 23.05.2010

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Instruktor Żeglarstwa
Województwo: Łódzkie
Miasto: -

Zobacz również:

Mechanik samochodowy/różne marki /Norwegia

W imieniu norweskiego pracodawcy Agencja Prowork poszukuje kandydatów do pracy w autoryzowanych stacjach obsługi samochodów na stanowisko mechanik MAN /Mercedes / Solaria /praca Norwegia 2008 Wyksztalcenie... [więcej]
0.00 PLN

Monter rusztowan do Holandii

Opis stanowiska pracy: Monter rusztowań Poszukujemy 30 monterow rusztowan przemyslowych do pracy na zakładach chemicznych w Holandii Wymagania: Posiadanie certyfikatu VCA Posiadanie Steigerbouwer A Doswiadczenie w... [więcej]
0.00 PLN

praca na centrali radiotaxi

Glob Cab Taxi zatrudni panie na centralę, wymagamy sprawnej obsługi klawiatury komputerowej [więcej]
0.00 PLN

Gastronomia

Zatrudnię kobietę do pracy w Barze praca 15-20 i 18-23.30 Ząbki ul. Wolności przy Makro od zaraz Telefon 507-786-585 [więcej]
0.00 PLN

Poszukuję Managerów i Przedstawicieli handlowych

Zainwestuj czas i skontaktuj się z nami: • telefonicznie: +48 517 871 931 • elektronicznie: rekrutacja@f-group.pl • osobiście: Katowice, ul. Batorego 2 Autoryzowany Partner koncesjonowanego... [więcej]