Ostatnio szukane
piekarz
Oslo
stargard
polernik
konskie

Mechanik Norwegia

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla swojego zagranicznego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska:

- Naprawa samochodów osobowych i ciężarowych
- Diagnostyka, przeglądy okresowe

Wymagania:

- Minimum trzy lata doświadczenia jako mechanik samochodów osobowych lub ciężarowych
- Komunikatywna znajomość j. norweskiego lub szwedzkiego
- Znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Kontrakt lub praca stała

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie cv na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem ,,Mechanik Norwegia”

Województwo: Zagranica
Miasto: -