Ostatnio szukane
PRACA CHAŁUPNICZA
lodz
technolog uprawy pieczarek
pomoc domowa
Fugowanie

MAGISTER FARMACJI/TECHNIK FARMACJI

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczytno

Opis stanowiska:

- prowadzenie sprzedaży, obsługa klientów
- przyjmowanie towaru , zamawianie towaru
- weryfikacja recept
- inne obowiązki związane z zawodem i potrzebami apteki

Wymagania:

- tytuł magistra lub technika farmacji
- dyspozycyjność
- odbyte praktyki

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- premie uznaniowe za osiągane wyniki
- przyjazną atmosferę pracy
- umowę o pracę

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Magister farmacji- szczytno

Województwo: Warmińsko-mazurskie