Ostatnio szukane
chrzanów
język rosyjski
Tychy
opiekunka z językiem wloskim
Hel

Praca w windykacji

Praca w windykacji (etat w banku) – Bielsko-Biała, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna i okolice

Wymagania:

• Min. roczne doświadczenie w windykacji bezpośredniej
• Gotowość do pracy w nienormowanym czasie
• Wysokie zaangażowanie i zorientowanie na wynik
• Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
• Znajomość obsługi komputera (z naciskiem na Excel)
• Prawo jazdy kat. B

Zakres głównych obowiązków:

• Terenowa windykacja klientów banku
• Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności
• Motywowanie klientów do zapłaty
• Raportowanie z efektów realizowanych zadań

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
• Wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjną premią zależną od wyników
• Wyposażenie w niezbędne narzędzia (telefon, laptop, samochód)
• Prywatną opiekę medyczną
• Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie CV na adres:

stanislaw.zdun@eurobank.pl
Województwo: Śląskie
Miasto: -

Zobacz również:

Układanie płytek

Poszukuje osób do układania płytek. Wymagane doświadczenie. Praca w Niemczech. [więcej]
0.00 PLN

Telemontera zatrudnię Toruń i okolice

Obowiązki: Wykonywanie instalacji telekomunikacyjnych Praca w Toruniu i okolicach Wynagrodzenie do uzgodnienia kom.: 502-60-77-16 [więcej]
0.00 PLN

samodzielny konsultant

Warszawa, firma z branży finansowej poszukuje konsultantów z terenu Polski. Chętnie osoby z sieci Amplico, ex. Commercial, inne ubezpieczeniowe lub fundusze. Jako główne lub dodatkowe źródło dochodów. Bez... [więcej]
0.00 PLN

Specjalista ds. sprzedaży usług IT

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży usług IT Miejsce pracy: Warszawa Nr ref.: SIT/10/09 Pracodawca: Nasz Klient jest dostawcą profesjonalnych usług... [więcej]
0.00 PLN

Praca dla rzeźników wolowych w Szkocji-wysokie tygodniówki

360 Recruitment – wiodaca firma na rynku brytyjskim rekrutujaca pracownikow dla przemyslu miesnego Obecnie rekrutujemy ok. 10-15 wykwalifikowanych rzeźnikow(wykrawaczy) wolowych dla jednego z glownych... [więcej]