Ostatnio szukane
oslo
jak usunąć ogłosznie?
piekarz
praca dla operatora
spawacz

Praca dla Ciebie!!!

Poszukujemy osób na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY-konsultant w zakresie pozyskiwania oraz obsługi Klientów TELEWIZJI NOWEJ GENERACJI „n”,

Zakres obowiązków:
• Kompleksowa obsługa Klientów Indywidualnych i Biznesowych
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Małopolski
• Kontakt i utrzymanie relacji z dotychczasowymi klientami
• Zawieranie umów o świadczenie usług Telewizji Nowej Generacji „n”
• Dbanie o dobry wizerunek firmy
Stawiamy na ludzi:
• Posiadających doświadczenie w sprzedaży
• Komunikatywnych, zdyscyplinowanych, samodzielnych, kreatywnych
• Wykształcenie min. Średnie
• Dyspozycyjnych
• Posiadających łatwość nawiązywaniu kontaktów
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Posiadających wysoką kulturę osobistą
• Z wysoką motywacja do pracy i z nastawieniem na osiągnięcie założonych celów
Oferujemy:
• Niezbędne narzędzia pracy
• Wysokie wynagrodzenie ok. 2000zł
• Atrakcyjne formy współpracy
• Prace w młodym dynamicznym zespole
• System szkoleń teoretycznych i praktycznych
• Możliwość szybkiego awansu
• Miłą atmosferę pracy
• Pracę również dla studentów dziennych jak i zaocznych

Osoby zainteresowane proszone są przesyłanie swoich CV na adres: aaakrakowbiuro@interia.pl
wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Województwo: Małopolskie