Ostatnio szukane
opiekunka
BUDOWLANIEC
kosmetyczka
łupiarz
holandia

Telemarketer

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

TELEMARKETER

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
• aktywny kontakt z Klientem przez telefon
• telefoniczne prezentowanie usług oferowanych przez Partnerów Handlowych

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku Telemarketera
• Status studenta lub ucznia
• Wiek poniżej 26 roku życia
• Komunikatywność
• Umiejętność poprawnego wysławiania się

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizje
• Pracę w młodym dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Szkolenia i wsparcie merytoryczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem ,,Telemarketer”

Województwo: Małopolskie