Ostatnio szukane
tynkarz
kierownik apteki
bielawa
wielkopolskie
kierowca c e pl-rus

KUCHARZ

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko:

KUCHARZ
Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie dań
• Sprawowanie nadzoru nad innymi kucharzami
• Opracowanie menu
• Składanie zamówień

Wymagania

• Wykształcenie gastronomiczne (mile widziane dodatkowe szkolenia)
• Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kucharza
• Znajomość języka angielskiego
• Pracowitość, łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• Samodzielne stanowisko pracy

Osoby zainteresowane proszę przesłać cv na adres: cv@ertagrupa.pl z dopiskiem kucharz „Lublin”
Województwo: Małopolskie
KUCHARZ