Ostatnio szukane
Słubice praca
Towarzyskie dla Pana
spawacz tig
elektronik
laborant

kierownik projektu - dyrektor

Naszym Klientem jest wrocławska firma deweloperska. Na jej zlecenie poszukujemy kandydata na stanowisko kierownika projektu, po okresie próbnym dyrektora i członka Zarządu.

Zadania
kierowanie realizacją projektów deweloperskich

Wymagania
wyższe wykształcenie i uprawnienia budowlane, znajomość zasad marketingu i handlu, kierowania zespołami, procedur przetargowych

oferujemy
zatrudnienie na zasadzie kontraktu menedżerskiego, wynagrodzenie stałe + udział w zyskach od realizacji zadań, możliwość przydziału samochodu służbowego

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl tel. 71 7290095, 506590141
Województwo: Dolnośląskie