Ostatnio szukane
elektronik
Niewolnika
legnica
optometrysta
Berlin

PRZEDSTAWICIEL SYSTEMU ZAKUPOWO-RABATOWEGO - Wrocław

Wspólnota Zakupowa Holding Europe AG poszukuje we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku kandydatów na stanowisko:

- KOORDYNATOR SYSTEMU ZAKUPOWEGO
- PREZENTER SYSTEMU ZAKUPOWEGO
- NEGOCJATOR UMÓW HANDLOWYCH
- MANAGER TEAMU

Wspólnota Zakupowa Holding Europe AG to firma, która jest od 6 lat w 11 krajach Europy. W Polsce od jesieni 2008 koordynuje systemem rabatowym. Team Managerski jest organizatorem sieci klientów, którzy uczestniczą w systemie rabatowo – premiowym.

Wymagania:
- skończone minimum 25 lat
- wykształcenie średnie lub wyższe
- chęć zarabiania dobrych pieniędzy
- pozytywne nastawienie do ludzi i biznesu
- konsekwencja w działaniu
- komunikatywność

Opis stanowiska:
- koordynator oferuje klientom bezpłatne karty rabatowo – premiowe i uczestniczy w bezpłatnych szkoleniach informacyjnych
- prezenter publicznie przedstawia zasady systemu Wspólnoty
- negocjator prowadzi rozmowy z partnerami handlowymi i podpisuje z nimi umowy
- manager kieruje zespołem

Oferujemy:
- 10 stopniowy system wynagrodzeń
- bezpłatne szkolenia i materiały szkoleniowe
- rozwój osobisty i zawodowy
- biznes bez ryzyka finansowego
- wysokie wynagrodzenia
- długoterminową stabilizację finansową

Dodatkowe informacje:
Wspólnota Zakupowa Holding Europe AG prowadzi biznes, w którym nie ma sprzedaży żadnego towaru. System generuje nieograniczone wynagrodzenie z 10-ciu form. Praca nie jest limitowana czasem. W okresie współpracy powstaje wynagrodzenie pasywne, które daje nam poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Idealna praca dla młodych, ambitnych osób pragnących zapewnić sobie i swojej rodzinie długoterminową stabilizację finansową.
Dodatkowe informacje: Wrocław, tel.: 603 611 622 lub 796 466 821 oraz na www.ExtraBiznes.com
Województwo: Dolnośląskie