Ostatnio szukane
praca emilysamuel81@yahoo.co.uk
tancerka
opiekunka
kierowca kat ce
nauczyciel

Przedstawiciel Handlowy

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- rozwój poziomu sprzedaży i obsługi klientów
- aktywne pozyskiwanie klientów
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagamy:

- znajomości rynku producentów i dystrybutorów maszyn budowlanych
- doświadczenia w sprzedaży maszyn budowlanych (min. 2 lata)
- gotowości do pracy poza biurem
- prawa jazdy kat. B
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- możliwość aktywnego rozwoju zawodowego i osobistego
- służbowe: samochód, laptop, telefon komórkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Przedstawiciel Handlowy.
Województwo: Małopolskie

Zobacz również:

Pomocnik Ślusarza

Zatrudnię pomocnika ślusarza-spawacza. Prawo jazdy "B". Praca w Pruszkowie. tel. 227598985; 22 7283654. [więcej]
0.00 PLN

Przedstawiciel Handlowy do współpracy z sieciami

Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy, będącej europejskim liderem w produkcji fryzjerskiego sprzętu elektrycznego, od roku aktywnie działającego na rynku polskim, znanego z dużej dynamiki rozwoju oferty... [więcej]
0.00 PLN

Tynkarz gipsowy

Agencja Work & Business Solutions, reprezentująca pracodawców zagranicznych poszukuje dla swojego klienta, pracowników na stanowisko: TYNKARZ GIPSOWY BELGIA Opis stanowiska pracy: Wykonywanie ręcznych lub... [więcej]
0.00 PLN

szukam kierowcy kat. c

Szukam kierowcy kat. c.Dobrze płatna. [więcej]
0.00 PLN

Majster budowy

Opis stanowiska: Nadzór nad pracami budowlanymi, kierowanie pracami budowlanymi zgodnie z projektem, wymaganiami prawa budowlanego, uzgodnieniami z klientem i ustalonym harmonogramem czasowym Kierowanie zespołami... [więcej]