Ostatnio szukane
lodz
ratownik medyczny
sklejanie kopert
wieden sprzatanie
frezer konwencjonalny

Konsultant ds. powierzchni reklamowej

Firma ERTA dla swojego klienta z siedzibą w Krakowie poszukuje pracowników na stanowisko Konsultant ds. powierzchni reklamowej.

Obowiązki:

- sprzedaż powierzchni reklamowej w dwumiesięczniku LAB

Oferujemy:

- pracownik sam decyduje o liczbie godzin pracy
- umowa zlecenie
- wynagrodzenie prowizyjne
- możliwość pracy w domu

Od kandydatów oczekujemy:

- mile widzialne doświadczenie na podobnym stanowisku
- miejsce zamieszkania nie ma znaczenia
- konieczność posiadania komputera z dostępem do Internetu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem Konsultant ds. powierzchni reklamowej.
Województwo: Małopolskie