Ostatnio szukane
tynkarz
Farmaceuta
specjalista terapii pedagogicznej
wieden
wałbrzych

Przedsawiciel Bankowy/Doradca Klienta MultiBank

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna

Ilość wakatów: 15

Opis stanowiska pracy:
•Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za doradztwo/sprzedaż produktów MultiBanku a w szczególności: karty kredytowe, konta osobiste i firmowe, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty w rachunku bieżącym.

OFERUJEMY:
•Atrakcyjne (konkurencyjne na rynku) warunki finansowe w postaci podstawy, premii, prowizji.

Wymagania
•Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
•Doświadczenie w sprzedaży
•Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
•Prawo jazdy kat. B i samochód
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: -