Ostatnio szukane
glazurnik
kliniarz
pomorskie
toruń
murarz

KIEROWNIK OBSZARU SPRZEDAŻY ds. usług telekomunikacyjnych

Lider z branży telekomunikacyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:
- budowanie grupy Przedstawicieli Handlowych
- kierowanie pracą Przedstawicieli Handlowych
- realizacja akcji promocyjnych w punktach sprzedaży na wyznaczonym obszarze

Oferujemy:
- wysokie zarobki
- możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej, stabilnej firmie

Oczekujemy:
- wykształcenia wyższego
- umiejętności skutecznego kierowania zespołem oraz motywowania go
- doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) na adres: rekrutacja@mentorpracy.pl. W temacie wiadomości należy wpisać: KOS/TEL
Województwo: Śląskie
Miasto: -