Szukaj:
Kategorie
Dam pracę
   Finanse, Księgowość, Prawo
   Gastronomia, Turystyka, Rolnictwo
   Handlowcy, Sprzedawcy, Ekspedienci
   Informatyka, Telekomunikacja
   Inżynierowie, Technicy
   Kadra Zarządzająca
   Lekarze, Farmaceuci, Pielęgniarki
   Kierowcy, logistycy
   MLM
   Nauczyciele, Naukowcy
   Ochrona
   Praca Fizyczna
   Prace Biurowe, Sekretariat
   Prasa, Telewizja, Kultura
   Reklama, PR
   Sprzątanie, Opieka
   Różne
Szukam pracy


Partnerzy

Ostatnio szukane
wroclaw
gorzow wlkp
Praca na Łotwie
krawcowa
Hallera tel.




Pracownik Sortowni



Work Service S.A. jest liderem na polskim rynku w branży Outsourcingu Personalnego. Aktualnie dla naszego Klienta, dużej i stabilnej firmy poszukujemy osób do pracy fizycznej na stanowisku :
PRACOWNIK SORTOWNI

Miejsce pracy: Warszawa-Służewiec

Zadania:
Weryfikacja, liczenie i stemplowanie przesyłek
Dzielenie przesyłek na kategorie
Sprawdzanie masy przesyłek
Kontrola poprawności dokumentacji
Oczekujemy:
Chęci do pracy
Dokładności
Dyspozycyjności
Województwo: Mazowieckie
Miasto: -
Cena: 0.00
Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą wejdź w link poniżej:
Pracownik Sortowni





Zobacz również:


Pomocnik elektromontera / elektromonter


ELEKTRO – FUTURA to zgrany, zorientowany na potrzeby i wymogi Klienta zespół specjalistów, świadczący usługi w zakresie szeroko pojętych instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych. Ponad 20 letnie... [więcej]
0.00 PLN

PRACA DLA KOSMETYCZKI


PRACA DLA KOSMETYCZKI NA WLASNY RACHUNEK PRZY SALONIE FRYZJERSKIM W BIERUNIU.WIECEJ INFORMACJI UDZIELAM TELEFONICZNIE-0605767371 [więcej]
0.00 PLN

Diagnosta samochodowy


zatrudnię diagnoste samochodowego z uprawnieniami na SKP oraz praktyką [więcej]
0.00 PLN

Malarz bezpłatne zakwaterowanie wyjazdy od marca Niemcy


Agencja Pracy Koncepcja posiada oferty legalnego, atrakcyjnego zatrudnienia w Niemczech dla MALARZY, na umowę o pracę, z wszelkimi świadczeniami przysługującymi osobom zatrudnionym na terenie Niemiec.... [więcej]
0.00 PLN

Elektryk / Elektromonter (Niemcy / Austria)


Club Silesius to działająca od 1999 roku licencjonowana Agencja Pracy w zakresie pośrednictwa do pracy w Niemczech i Austrii. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z czołowymi pracodawcami zagranicznymi oraz... [więcej]
0.00 PLN