Ostatnio szukane
wielkopolskie
kierownik piekarni
krawcowa Warszawa
Hannover appelhans
olsztyn

trener instruktor

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku Trener/instruktor (sprzętu do robót ziemnych)
Praca na terenie Dubaju.
Oferujemy:
- praca na terenie Dubaju
- pomoc w zakwaterowaniu
- pomoc w przeprowadzce wraz z rodziną
- Wynagrodzenie do negocjacji

Wymagania
- 5 letnie doświadczenie w zawodzie
- 3 letnie doświadczenie w pracy na maszynach takich jak: JCB/Backhoe, Loader, Dozer, Excavator, Grader, Crane
- język angielski na poziomie bardzo dobrym
- wiek 25-50 lat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres info@damyprace.pl w tytule maila podając Trener/instruktor (sprzętu do robót ziemnych) / Dubaj

Województwo: Zagranica
Miasto: -

Zobacz również:

Operator suwnicy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w... [więcej]
0.00 PLN

Poszukiwany psycholog

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu poszukuje psychologa Oczekujemy: - min. 5 lat samodzielnej pracy psychoterapeutycznej - posiadanie niezbędnych w psychoterapii szkoleń ( kandydaci posiadający... [więcej]
0.00 PLN

Doręczyciel przesyłek pocztowych

Zakres obowiązków: przygotowanie korespondencji w oddziale terminowe doręczanie przesyłek na terenie Pszczyny lub Czechowic-Dziedzic codzienne rozliczanie przesyłek na podstawie listy wydań obsługa POK... [więcej]
0.00 PLN

poszukuje przedstawiciela handlowego

Witam Firma ASAP dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 515 470 145 lub o przesyłanie CV na adres: mkowalik@asaphr.pl [więcej]
0.00 PLN

dam pracę

zatrudnię ekspedientkę do sklepu ogólnospożywczego [więcej]