Ostatnio szukane
grazka_880@wp.pl
mechanik
sprzątanie
Hannover appelhans
rdzeniarz

Inżynier Citrix i VMWARE

Dla świetnie prosperującej firmy poszukujemy inżyniera Citrix i VMWARE.
Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:
- projektowanie, wdrażanie i wprowadzenie rozwiązań Citrix i VMWARE w Polsce

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- pomoc w relokacji
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagamy:
- przynajmniej 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- preferowany wiek 25 lat

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie maila w języku angielskim na adres info@damyprace.pl z dopiskiem inżynierowie Citrix i VMWARE.
Województwo: Zagranica